Пластикові вікна: основні складові

Ця інформація не тільки поглибить Вашу ерудицію, але й послужить практично, щоб Ви могли впевнено орієнтуватися в статтях про якість і недоліки тих чи інших пластикових вікон для Києва чи іншої місцевості.

Вікно ПВХ: розбираємо на частини (теоретично :)

Рама - це основа вікна, яка монтується у віконний отвір. На неї навішуються стулки зі склопакетом. В металопластикових вікнах рама складається з армованої основи і пористого ПВХ профілю.

Стулка - рухливий елемент вікна, який забезпечує відкривання і провітрювання. У пластикових вікнах її конструктивними елементами є ПВХ профіль, склопакет і віконна фурнітура.

Імпост - перегородка між стулками.

Профіль ПВХ - основа віконної конструкції з полівінілхлориду (скорочено ПВХ). Термо- і звукоізоляційні властивості, міцність у великій мірі залежать від кількості повітряних камер і «малюнка» внутрішніх перегородок між ними.

Склопакет - конструкція зі скла і полімерних сполучних матеріалів, між якими розташовані камери, заповнені спеціальним газом.

Віконна фурнітура - це механізми, завдяки яким ми можемо відчиняти, зачиняти, відхиляти стулки, фіксувати їх нахил.
Не варто плутати підвіконня і відлив (хоч його й називають зовнішнім підвіконням). Підвіконня - це перпендикулярна до вікна панель у нижній його частині. Для вікон ПВХ переважно встановлюють пластикові підвіконня. А водовідливи монтуються під кутом і захищають вікно зовні.

Металопластикові вікна в Києві від Okna Citi

Компанія Okna Citi не тільки продає вікна ПВХ і інших типів (сучасні дерев'яні, алюмінієві), але й консультує з усіх питань скління, здійснює якісний монтаж вікон, їх ремонт, а також на високому рівні надає послугу «балкон під ключ». Спілкування з персоналом залишає приємне враження, оскільки наша мета - знайти оптимальний варіант для Вашої квартири, заміської садиби або будь-якого типу комерційного приміщення. У нас Ви можете як купити бюджетні пластикові вікна Open Teck вітчизняного виробництва, але відповідні європейським вимогам до якості, безпеки та екологічності, так і вікна Рехау, Саламандер з Німеччини.