Пластикові вікна: класи звукоізоляції

окна ПВХ защита от шума

Ціна металопластикових вікон багато в чому залежить від показників тепло- і шумоізоляції, світлопроникності, які забезпечує сучасне скління. Логіка ціноутворення така: чим вище рівень захисту, тим дорожче пластикові вікна. Однак, при грамотному підході і професійному доборі, домогтися потрібних показників можна не тільки за рахунок кількості камер в склопакеті, але і враховуючи характер заповнення междустекольного простору, типу профілю ПВХ, особливостей монтажу. Але віддайте цю непросту справу на відкуп професіоналів.

Хто може грамотно підібрати металопластикові вікна?

Можна до безкінечності подорожувати просторами Інтернету, здійснюючи прорахунок вартості вікон. Однак точні цифри і гарантований результат Ви отримаєте, вибравши надійну компанію з установки металопластикових вікон та поспілкувавшись особисто з фахівцем, здійснивши безкоштовний виклик замірника. Компанія Okna Citi займається індивідуальним підбором, враховуючи декларовані виробником характеристики, власний досвід, а також клієнтські відгуки про недорогі пластикові вікна вітчизняного виробництва і про зарубіжні аналоги. А поки, для загальної освіти, пояснимо, що означають класи звукоізоляції вікон і градацію основних показників шумового впливу на людину.

Класифікація вікон ПВХ за рівнем захисту від шумів
пластиковые окна и звукоизоляция в городе

Характеристика склопакета складається з ключових показників, таких як: товщина скла і проміжків між камерами, кількість камер, вага одного квадратного метра склопакета, коефіцієнт опору тепловіддачі, пропускання світла і сонячної енергії. І одна з найважливіших цифр у паспорті скловиробу - це клас звукоізоляції.
Природним для людини в денний час доби є сприйняття звукового подразника на рівні 10-15 децибел (дБ). Вночі слух загострюється, і розбудити здатні навіть перші одиниці. Оглухнути можна при 120 дБ. А життя під безперервним впливом 70 дБ протягом декількох років вважається згубним. Про те, як забезпечити максимальну звукоізоляцію за допомогою вікон, читайте у статті "Металопластикові вікна та шумоізоляція".
Якщо Ви проживаєте або працюєте в зоні підвищеного шуму ззовні, то ідеальним вибором стануть енергозберігаючі двокамерні склопакети з аргоновим наповненням і різною відстанню між склом. Варіант трикамерних можна розглядати тільки в крайньому випадку, якщо установку дозволяє конструкція будівлі (3-камерні вікна дуже важкі і затримують багато світла). Більшість сучасних вікон забезпечують рівень захисту від 21 до 36 децибел.
Отже, однокамерні та двокамерні металопластикові вікна діляться на 5 класів звукоізоляції. Клас Д убезпечує від шуму інтенсивністю 25-27 дБ. Клас Г - 28-30. Клас В - 31-33. Клас Б - 34-36. Найпотужніший клас А дозволить не чути в приміщенні навіть 36 і вище децибел вуличного шуму.