Обмежувачі відкриття стулки пластикового вікна

Виключно орні вікна ПВХ, не обладнані функцією відхилення, - не сама зручна конструкція для провітрювання. Та й поворотно-відкидні не завжди задовольняють всі побажання, оскільки кут провітрювання в певних ситуаціях може бути занадто великим (при інтенсивному вітрі) або, навпаки, не достатньо широким для інтенсивного повітрообміну. Народні ж способи, наприклад, фіксація віконної стулки за допомогою сторонніх предметів з внутрішньої сторони (наприклад, вазон на підвіконні або коробка) можуть пошкодитися як саму опору, так і укіс, склопакет - при поривчастим вітром.

Пластикові вікна в Києві сьогодні часто комплектують гребінкою. Ця фурнітура для вікон ПВХ заощадить Ваш віконний бюджет, дозволить добирати оптимальні режими провітрювання і при цьому убезпечить Ваших вихованців або деталі інтер'єру від ненавмисного випадання з вікна.

Зовнішня і вбудована гребінка для пластикового вікна: в чому різниця?

Вікна ПВХ можуть комплектуватися одним із двох типів обмежувача відкриття стулки. Зовнішня гребінка задовольнить господарів тих приміщень, для яких таке естетичне рішення є прийнятним, оскільки ця деталь змінює звичний зовнішній вигляд металопластикових вікон. У той же час, вона навіть може стати цікавою інтер'єрною деталлю, якщо зі смаком і фантазією використовувати її мотиви в дизайні приміщення. Вбудований обмежувач не впливає на враження, оскільки такий фіксатор стулки непомітний. Фіксація положення стулки пластикового вікна в декількох положеннях дозволяє вибирати оптимальний режим вентиляції та рівень безпеки цього процесу.

Як купити металопластикові вікна з провітрюванням і не витратитися на фіксатор стулки?

Зазвичай обмежувач стулки не входить в комплектацію вікон ПВХ. Ця опція і її монтаж обумовлюються і оплачуються окремо. Однак, якщо Ви маєте намір купити металопластикові вікна в компанії Okna-Сіті цього літа, то фурнітура-обмежувач, гребінка для вікон, дістанеться Вам безкоштовно. Детальніше про умови акції читайте в статті: «Акція на вікна та двері: подарунок в один клік».