Фурнітура T&T для вікон і дверей

Т&Т - добре відомий бренд поворотно-відкидної фурнітури. Власне, назва торгової марки походить від англійських слів tilt & turn, що буквально означає «нахиляти і повертати». Фурнітура Т&Т отримала сертифікат ISO 9001. Цей рівень довіри відкрив їй шлях на європейські ринки. Забобони щодо турецької фурнітури для пластикових вікон також розвіяли неупереджені результати випробувань у німецькому IFT Rozenheim. Інститут віконних технологій Розенхейма (Німеччина) видав фурнітурі Т & Т відповідний сертифікат якості. А німці в цьому питанні, погодьтеся, педанти.

Віконна фурнітура T&T: якість як для Європи - ціна підйомна

Виробничі потужності компанії Erpen, яка виробляє фурнітуру для вікон і дверей Т&Т, динамічно розростаються. Це відповідь на зростаючий попит на якісні механізми. Компанія не зупиняється у технологічному розвитку, орієнтуючись на нові тенденції ринку та запити клієнтів. Процес виготовлення віконної фурнітури Т&Т максимально автоматизований. Для цього використовується найсучасніше високоточне обладнання, якому можуть позаздрити багато європейських заводів.

Майстри віконної справи добре відгукуються про цю фурнітуру для пластикових вікон. З нею зручно працювати, вона характеризується м'якістю ходу і абсолютним притисканням. До постмонтажного регулювання фурнітури пластикових вікон Т&Т доводиться вдаватися тільки в тих випадках, коли жорстко порушувалися умови експлуатації. Вона стійка до корозії завдяки суцільному і якісному покриттю. Дизайн, як і функціонал, можуть посперечатися з багатьма зразками німецької фурнітури для вікон. Зростаюча кількість замовників саме цієї поворотної та поворотно-відкидної фурнітури, віконних і дверних ручок, замків та інших комплектуючих - красномовне тому свідчення.

Де купити фурнітуру для вікон T & T в Києві та області?

Компанія Okna Citi вже встигла набути досвіду роботи з фурнітурою для вікон Т & Т, а також вивчити відгуки своїх клієнтів і зарубіжних споживачів. Позитивні враження як фахівців, так і користувачів, дають нам право рекомендувати віконну фурнітуру Т & Т українському ринку. Однак право вибору завжди залишається за Вами.